درباره نامبر وان

تیمی قابل اعتماد در کنارتان

درباره نامبر وان

آشنایی بیشتر با گروه تبلیغاتی ما

ما در آژانس تبلیغاتی نامبر وان مجموعه‌ای از افراد باتجربه در حوزه برگزاری ایونت را در کنار خود داریم و رسالتمان ارائه خدمات تخصصی صفر تا صد برگزاری ایونت است. باعث افتخار ماست که اعلام کنیم ظرفیت اجرایی ما توان پاسخگویی به نیاز بازار در هر اندازه‌ای را دارد.

کیفیت برگزاری هر ایونت، ویترینی است که سازمان‌ها می‌توانند برند خود را به نمایش بگذارند، بنابراین در جهت ایجاد تصویری مثبت از برندتان می‌توانید نامبر وان را «تیمی قابل اعتماد در کنارتان» ببینید که به پشتوانه تجربه خود در حوزه برگزاری ایونت بهترین کیفیت را در سریعترین زمان ممکن به شما ارئه می‌دهد.

Mask_Group_52

آغاز فعالیت

نامبر وان چطور شروع شد؟

اولین قدم‌های نامبر وان زمانی برداشته شد که احساس کردیم بخش زیادی از کسب‌وکارها و سازمان‌ها تجربه کافی در حوزه مدیریت چالش‌ها و جزئیات برگزاری ایونت و رویداد را ندارند . مشکلات زیادی سر راه است که این مسیر را سنگلاخی می‌کند: پیدا کردن محل مناسب، تهیه وسایل و تجهیزات لازم، برنامه‌ریزی و مدیریت امور، اخذ مجوزهای لازم و... ، بنابراین خواستیم تا با تمرکز بر روی این حوزه، ایونت را به تجربه‌ای لذت‌بخش برای میزبانان و مهمانان تبدیل کنیم. در کنار نامبر وان، تیمی از آدم‌های کاربلد و حرفه‌ای مشغول به کارند که دوست دارند هر روز با چالش‌هایی بزرگ‌تر و جذاب‌تر مواجه شوند و مرز‌های تجربه‌هایشان را بزرگ‌تر کنند.

رویداد برگزار شده
0
اعضای تیم
0
سالن تحت قرارداد
0
سال تجربه کاری
0

تیم نامبر وان

آشنایی با اعضای تیم ما

msg657675192-865672-min

سامان خلیلی

مدیر عامل
msg657675192-865671-min

امید حسنی

مدیر ارشد اجرایی
msg657675192-865670-min

رضا اکبری

مدیر دپارتمان BTL
IMG_20231028_105326-min

گلشید ستاری

مدیر مارکتینگ
demo-attachment-515-team1

یوسف رضویان

مدیر واحد اجرا
demo-attachment-534-team2

پروین رستمی

گرافیست ارشد
demo-attachment-535-team3

کامران یگانه

مدیر واحد تولید
demo-attachment-535-team3

گلاویژ فناییان

کارشناس ارشد روابط عمومی

فرم ارتباط با ما

اگر درباره برگزاری ایونتی که در پیش رو دارید، نیاز به مشاوره رایگان دارید، می‌توانیم از طریق این فرم با هم در ارتباط باشیم :

فرم تماس - نامبر وان